×

Kurumsal

kocadagmetalkurumsal

Uzun yıllar aynı iş kolunda faaliyet gösteren Süreyya Kocadağ tarafından 10 Mart 1984 tarihinde kurulan firmamız Kocadağ Metal Sac ve Demir Sanayi firmasının işletme adı piyasada Kocadağ Metal olarak bilinmektedir.

Bolu Demirciler Odasının 000/911 sicil numaralı üyesi olup Bolu Vergi Dairesi 31012209402 hesap numarasında kayıtlıdır.

Faaliyetini Bolu Küçük Sanayi Mobilyacılar Sitesi C-Blok. No:1 adresinde sürdürmekte olan firmamızın telefon numarası (0374) 217-21-62 olup faks numaramız (0374) 217-57-79 dur.

Firmamızın faaliyet konusu satış ve üretim üzerine kurulu bir firma olmasından dolayı ihtiyaç sahiplerinin isteklerinin (Maksimum.3100mm) boy ve istenilen ebatta Kalınlık Maksimum 10 milimetreye kadar CNC Giyotin Makas Makinasında hassas kesim, CNC Abkant Pres Makinasında hassas büküm, 10 mm ve 40mm kalınlıkları aralığında CNC Optik Plazma, 200 mm'e kadar olan kalınlıklarda CNC Optik Oksijen Makinasında (2000mm-6000mm Tabla Ölcüsü) hassas kesim, havalandırma sistemleri ve davlumbaz aynı zamanda istenilen ölçü ve kalınlıkta boru ve dirsek imalatı da yapılmaktadır.

Üretici anlayışımız dışında bir diğer şubemizde Malzeme alım - satımı da yapmakta olan firmamız; NPI, NPU, IPE, Paslanmaz Krom köşebent, Paslanmaz Krom profil, Paslanmaz Krom silme, Paslanmaz krom Lama ve Her kalınlıkta paslanmaz sac (Kalınlık Min.0,50 mm - Max.10mm Kadar) Satışı, Argon Kaynağı, Kalınlık 0,50mm - 80 mm kadar Siyah (HRP) Sac ve DKP sac ürünleri, çeşitli kalınlık ve ebatlarda Galvaniz sac satışı, Beyaz rulo sac, Galvanizli Trapez,Oluklu levha satışı ve (Emme - Basma) Havalandırma kanalı malzemeleri satışı da yapılmaktadır.

Firmamız uzun vadeli hedeflerini ve stratejisini belirlemiş, iş sürecini durmaksızın iyileştirmeyi, çağın ve ilgili sektörün gerektirdiği teknolojik gelişmeleri yakından takip edip izleyerek, gücünü siz değerli müşterilerimizden alan Kocadağ Metal, uzman teknik ekibimiz ve makina mühendisimizle kaliteli, güvenilir ticaret anlayışı ile sizlere hizmet etmeye ve her zaman çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.

Misyon & Vizyon

kocadagmetalmisyonvizyon

Misyon;

Devamlı olarak artan müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, fabrika içi hammadde, yarı mamül ve ürünlerin taşınmasında ve imalat safhaları arasında gerekecek tüm seçme, dizme, döndürme yerleştirme, birleştime ve benzeri fabrika içi otomasyon uygulamalarını uygun fiyatlı ve kaliteli olarak planlamak, tasarlamak, imalatını ve montajını yapmak, satış sonrası destek ile fark yaratan bir şirket olmaktır.

  • Toplam kalite anlayışı çerçevesinde müşteri beklentileri ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmet sunmak,
  • Sektörde, topluma ve çevreye olan sorumluluk bilinci ile şirketimizin hedefleri stratejileri ve değerleri doğrultusunda;
  • Çalışanların, müşterilerin, beklentilerini en üst seviyede karşılayarak,
  • Tüm kaynakları en verimli şekilde kullanarak ve sürekli gelişmeyi sağlayarak,

hedef pazarlarda rekabet edebilir ürün ve hizmetleri sunmaktır.

Vizyon;

Kocadağ Metal; yenilikçi, çağdaş ve girişimci yapısıyla müşteri odaklı dürüst ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir. Her yeni müşterimizle dahada değerlenen firmamız; çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile dürüst, saygın, adaletli ve LİDER topluluk olmak, müşterilerimiz için en yüksek etik ve mühendislik standartlarında ürünler sağlamaktır.

  • Her an, her yerde ve her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almak,
  • Paydaşlarımızla birlikte kalitenin bir yaşam biçimi olarak, ilerleme ve gelişmenin alt yapısı olmasını sağlamak ve bu anlayışı yaygın hale getirmek,
  • Şirketimizin Türk Ekonomisinde, iş hayatında, iş ahlakı ve kurum kültürü normlarında kıymet yaratarak ilelebet yaşayacak bir işletme olmasını amaçlayan ilkelere bağlı kalmaktır.


Kalite Politikamız

#