×

Davlumbaz Sistemleri

Kocadag-Metal-Davlumbaz-Sistemi

Mutfaklarda ve diğer kullanım alanlarındaki davlumbazların, uzun süre temizlenmeden kullanıldığı taktirde içinde biriken yağların herhangi bir sebeple tutuşmasından kaynaklanan davlumbaz yangınlarının söndürülmesi oldukça zordur.

En teknolojik mutfak sistemlerinin bulunduğu ortamlarda bile yanıcı yağlar ve yüksek miktarda ısı sebebiyle olası yangın riskleri oluşmaktadır. Davlumbaz söndürme sistemi davlumbazlarda çıkacak yangınlarının söndürülmesinde en kolay ve en etkili çözüm yoludur.

Davlumbaz söndürme sistemleri davlumbaz içindeki algılayıcılar sayesinde otomatik olarak devreye girer ve davlumbazlar, filtreler, ocaklar, bacalar, fritözler ve ızgaralarda oluşan yangına en kısa sürede müdahale ederek olası tehlikeleri kontrol altına alır.

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri hotel, cafe, restaurant, fabrika ve benzeri işletme mutfaklarının yangın güvenliği için kullanılması gereken en önemli ve etkin söndürme sistemidir.

Havalandırma Sistemi

Kocadag-Metal-Havalandırma-Sistemi

Ticari bina ve endüstriyel konfor uygulamalarında işverenin ihtiyaç duyduğu havalandırma sistemini belirleyerek, tasarım, ekipmanların belirlenmesi, temini ve montajı konularında hizmet vermekteyiz.

Hijyenik Sistemler

Mevzuatlara ve şartnameler uygun olarak hastane, tıp merkezi, ilaç ve kimyasal fabrikaları, gıda tesisleri hijyenik işletme koşulları gerektiren tesislerin havalandırma sistemlerinin tasarımının yapılması, ekipmanlarının temini ve montajının yapılarak tesisin çalışır vaziyette teslim edilmesi.

Konfora Yönelik Havalandırma Sistemler

Oteller, iş merkezleri, konutlar, vb. yapılarda konfor şartlarını sağlayacak havalandırma sistemlerinin tasarımının yapılması, ekipmanlarının temini ve montajının yapılarak tesisin çalışır vaziyette teslim edilmesi.

Endüstriyel Havalandırma Sistemleri

Toz toplama, proses taze hava ihtiyacının karşılanması, kirli havanın filtrelenerek dış ortama tılması, vb. özel çözümler gerektiren konularda sistem tasarımı, ekipman seçimi, temini ve montajının yapılması.